Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

 

Czy kalendarz ścienny może byc wyjątkowy? Okazuje się, że może.

 

Zwykle tak się dzieje, kiedy pod koniec roku kalendarzowego produkujemy całą gamę różnych kalendarzy dla naszych klientów, staramy się także zrobić, nasz, "presiloski". Wiemy z autopsji, że dobry kalendarz to dobra fotografia. To sprawdzony przepis. A że przy okazji ważne jest dla nas nasze miasto Koło (to chyba patriotyzm lokalny!) postanowiliśmy te dwa elementy połaczyć w projekcie kalendarza. 

I tak urodził się pomysł na duży, estetyczny, drukowany na wysokiej klasy papierze prezent w postaci kalendarza. Zdjęcia kolskie to zasługa Bartłomieja Kończaka, który zafascynowany dziełami Sebastião Salgado i Ansela Adamsa, od wielu lat zajmuje się fotografią krajobrazu, w tym także tego kolskiego. Wspólny projekt Presilo i Bartka to produkt zawierający efektowne fotografie Doliny Warty w różnych porach roku. Estetyka to praca – indywidualny projekt wykonał Tomek Pączkowski, zaś zdjęcia zostały odpowiednio przygotowane pod kątem większych odbitek, gdyż jak twierdzi autor zdjęć "publikacja w internecie nie oddaje należycie piękna fotografii".

Warto ogladnąć bliżej kalendarz, co tu dużo ukrywać, tak ładnego jeszcze Koło nie miało.