Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Produkt wielokartkowy - możliwość grupowania i układania szerszej treści ofertowej niż w przypadku standardowych ulotek. Popularny "spam", który cieszy się dużą efektywnością reklamowego oddziaływania.

Format: A3 do A4 (210x297);
Papier: Kreda błysk 135g; Kreda mat 135g; Satyna 135g;
Zadruk: (4/4) Dwustronny Kolor; (1/1) Dwustronny Czarny; (4/1) Dwustronny Kolor+Czarny
Termin: Standard - 3 dni; Expres - 24h

  • DSC_1973
  • DSC_1977
  • _DSC7839
  • _DSC7840
  • _DSC7841

Możemy zaprojektować gazetkę reklamową, która będzie robić wrażenie...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a  otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.