Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Jeden z popularnych elementów identyfikacji i reklamy w standardowym formacie 55x85mm, z zaokrąglonymi narożnikami. Wysokiej jakości druk fotograficzny z możliwością obustronnego zabezpieczenia folią.

 

Format: (85x55)
Papier: Kreda błysk 350g; Kreda mat 350g; Karton graficzny 350g
Zadruk: (4/4) Dwustronny Kolor; (1/1) Dwustronny Czarny; (4/1) Dwustronny Kolor+Czarny
Uszlachetnianie: Brak; Foliowanie dwustronne błysk
Termin: Standard - 2 dni; Expres - 1 dzień

  • BUSINESS_CARD
  • DSC_2024
  • DSC_2029
  • DSC_2032
  • DSC_2089

Możemy zaprojektować Twoja bizneskartę...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bizneskartę możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku. W pliku PDF jest zamieszczony szczegółowy rysunek i opis przygotowania projektu. Instrukcja poprawnego przygotowania pliku znajduje się również w serwisie: Jak przygotować projekt?