Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Przeznaczone do przekazywania dokumentów lub oferty handlowej. Mogą służyć przykładowo jako okładka na dyplom, certyfikat, świadectwo. Zaopatrzone w foliową kieszeń na dokumenty i wizytówkę.

Format: (218x307)
Papier: Kreda mat 350g; Karton graficzny 350g
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor; (4/4) Dwustronny Kolor; (1/0) Jednostronny Czarny; (1/1) Dwustronny Czarny; (4/1) Dwustronny Kolor+Czarny
Uszlachetnianie: Foliowanie jednostronne błysk
Termin: Standard - 3 dni; Expres - 24h


  • DSC_2291
  • DSC_2292A
  • DSC_2300
  • DSC_2312
  • DSC_2318

Możemy zaprojektować Twoją teczkę ofertową...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.