Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Twarda okładka tekturowa z pianką, kaszerowana papierem samoprzylepnym z zadrukiem w jakości fotograficznej, który laminujemy folią matową lub błyszczącą. W okładkę wklejony blok kalendarza w układzie tygodniowym lub dziennym. Możliwość personalizacji treści zamieszczonej na okładce. Druk od 1 egzemplarza, co oznacza, że produkt przeznaczony jest nie tylko dla firm i instytucji, ale również dla klientów indywidualnych.

Format: Blok A4, B5, A5, A6, inne; kalendarium dzienne, tygodniowe, in.;
Personalizacja: tłoczenie lub personalizacja graficzna lub brak personalizacji
Termin: Standard - 7 dni; Expres - 3 dni

  • DSC_2217
  • kalksi_1
  • kalksi_2
  • kalksi_4
  • kalksi_5
 

Możemy wykonać projekt...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a  otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku. W pliku PDF jest zamieszczony szczegółowy rysunek i opis przygotowania projektu. Instrukcja poprawnego przygotowania pliku znajduje się również w serwisie: Jak przygotować projekt?