Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Wszelkiego rodzaju druki nie falcowane ("nie zaginane"), łaczone zszywkami na wprost. Proste broszury, cenniki, instrukcje, skrypty, itp. Ograniczona ilość stron wewnętrznych.

Technologia BooXTer umożliwia nierozerwalne łączenie plików kartek za pomocą metalowych zszywek. Tak złączony ze sobą blok książki może być wmontowany w okładkę miękką. Można też wykonywać oprawy z udziałem samoprzylepnych taśm grzbietowych, doskonale maskujących zszywki znajdujące się w grzbiecie oprawianego pliku.  

Format: A4 pionowo (210x297); A5 pionowo (148x210); A5 poziomo (210x148); A6 pionowo (105x148); A6 poziomo (148x105); 
Rodzaj papieru: zarówno okładka, jak i strony środkowe do ustalenia
Ilość stron wewnętrznych: 4-56
Zadruk: (4/4) Dwustronny Kolor; (1/1) Dwustronny Czarny
Uszlachetnianie: Brak; Okładka jednostronnie folia błysk; Okładka jednostronnie folia mat
Szycie: Płaskie;
Termin: Standard - 7 dni; Expres - 3 dni

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://presilo.pl/images/oferta/oprawazeszytowa

Możemy wykonać projekt...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a  otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.