Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Dzieki drukowi na maszynach zaawansowanych technologicznie druki na folii OWV są wysokiej jakości i świetnie sprawdzają sie w codziennym użytkowaniu. Folie OWV to rozwiązanie przeznaczone dla okien witryn czy zastosowań na autobusach. Folia okienna “one way vision” świetnie sprawdza się jako zewnętrzna reklama na powierzchnie szyb. Perforowana, czyli "dziurkowana" powierzchnia folii zapewni jej jednostronną przezroczystość.

Druk solwentowy, ciety cyfrowo. Nakład dowolny. Wykorzystując cyfrową technologię druku możemy zrealizować każde zlecenie - od kilku do kilku tysięcy sztuk w bardzo krótkim czasie.

Format: do szerokości 160 cm;
Medium: Folia samoprzylepna błysk; Folia samoprzylepna mat
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor;
Termin: Standard - 3 dni; Expres - 24h

 

Możemy zaprojektować Twój wydruk...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Prosimy o projekty wykonane w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy druk. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.