Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Oferujemy wykonanie szyldów i tablic reklamowych. W Presilo oferujemy także szyldy i tablice podświetlane, tzw. kasetony.

Ilość dowolna zwykorzystaniem róznych metod druku. Wykorzystując cyfrową technologię druku możemy realizować nawet bardziej złożone zlecenia.

 

Format: dowolny
Materiały: Folia samoprzylepna błysk; Folia samoprzylepna mat; Plexi; Dibond (Tubond);
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor lub w zależności od nośnika;

Nośnik: Blacha ocynkowana; Plexi; Dibond (Tubond);

Konstrukcja: stalowa spawana lub łączona z gotowych elementów;
Termin: Standard - 3 dni; Expres - 24h

 

Możemy zaprojektować Twój szyld, tablicę lub podświetlany kaseton...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Prosimy o projekty wykonane w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy produkt. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku projektowego.