Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Oferujemy wykonanie ciekawych zdjęć reklamowych, w tym także zdjęć efektowych.

 

Fotografia reklamowa to zdjęcia zwykle przygotowywane na użytek gazet, plakatów, ulotek czy stron i sklepów internetowych. Wszyscy wiedzą, że w przypadku fotografii reklamowej liczy się pierwsze wrażenie, czyli nic innego jak zwrócenie uwagi na samą obecność danej reklamy. Równie ważnym, nawet ważniejszym elementem tworzenia fotografii reklamowej jest jednak kreacja obrazu, który właściwie wyeksponuje (oczekiwane przez zamawiającego!) cechy danego produktu.

Klasycznymi zdjeciami obrazujacymi produkty są packshoty, ale często się zdarza, że klient poszukuje czegoś wiecej – ciekawych ujęć typu product in action. Znamy ujęcia zatrzymanego "zamrożonego" ruchu czy spadającej kropli. Taka fotografia to zdjęcia efektowe, czyli... fotografia z pomysłem.

 

Staramy się wykorzystać potencjał całego naszego sprzętu studyjnego w maksymalnym stopniu. Zwykle profesjonalna produkcja w przypadku zdjec reklamowych to szereg przygotowań – analiza i określenie odpowiednich atrybutów produktu, budowanie scenografii, znajdowanie odpowiednich kadrów, również złożona postrodukcja w postaci edycji, retuszu i montażu.

 

W Presilo dysponujemy odpowiednim sprzętem i zapleczem technicznym do tworzenia zdjęć efektowych. Odpowiednie oświetlenie, zróżnicowana optyka obiektywów (macro, szeroki kąt, tilt-shift), różne tła, to wszystko powoduje, że możemy zaproponować wiele rozwiązań, zarówno, jeśli chodzi o efektowe zdjecia studyjne, jak i fotografię reklamową, wykonywaną na zewnątrz.

 

Jeśli szukasz ciekawych efektowych zdjęć różnych produktów np. żywności, biżuterii, kosmetyków, odzieży czy potrzebujesz komercyjnych ujęć architektury, wnętrz - trafiłeś we właściwe miejsce. Proponujemy całościową obsługę w zakresie wykonania fotografii reklamowej w niewielkich jak i bardziej rozbudowanych formach. Gdyby zaistniała taka potrzeba, jesteśmy w stanie wykonać tego typu zdjęcia u klienta.

 

Wycena dokonywana jest indywidualnie - w zależności od specyfiki zlecenia i zakresu prac.