Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Oferujemy wykonanie profesjonalnych zdjęć produktów, tzw. packshotów.

 

Packsohty to nic innego jak przedstawienie produktu za pomocą statycznego lub ruchomego obrazu. Prezentacyjne fotografie typu packshot najcześciej spotka się w katalogach ofertowych, na banerach reklamowych i na platformach sprzedażowych w sieci internetowej.

 

Najbardziej podstawowy packshot to statyczny obraz, który powinien rzetelnie odwzorowywać fotografowany przedmiot. Regułą jest że w tego typu prezentacji używa się białego tła, gdyż ułatwia ono późniejsze korzystanie z materiałów, także ich obróbkę. Przed przystąpieniem do zdjęć, produkt jest odpowiednio przygotowywany i precyzyjnie oświetlany w studio. Wykonanie zdjęć to jedno, drugie to konieczność wykonania postprodukcji, czyli właściwej obróbki graficznej już wykonanych ujęć. Dopiero wtedy mamy do czynienia z właściwym, komercyjnym packshotem.

 

W reklamie spotyka sie także interaktywne packshoty, tzw. obrotowe, które uzyskuje się wykonując sekwencję zdjęć, pokazującą produkt pod różnymi kątami, którą następnie można złożyć w formę animacji czy prezentacji. Rozwiazanie często używane w e-commerce.

 

Proponujemy całościową obsługę w zakresie wykonania fotografii typu packshot w niewielkich jak i bardziej rozbudowanych formach. W swoim studio posiadamy odpowiednie wyposażenie – stoły bezcieniowe, tła, oświetlenie - dzięki którym możemy zagwarantować odpowiednią jakość realizowanych zdjęć. Gdyby zaistniała taka potrzeba, jesteśmy w stanie wykonać tego typu zdjęcia u klienta.

 

Wycena dokonywana jest indywidualnie - w zależności od specyfiki zlecenia i zakresu prac.