Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Oferujemy wykonanie profesjonalnego nieszablonowego fotoreportażu, zgodnie z ustaleniami z klientem. Zależy nam na tym, aby realizowana usługa miała niepowtarzalny charakter, tak aby wyróżniała sie jakością i solidnością na tle innych.

 

Dobrze zrealizowany komercyjny reportaż to jeden ze sposobów efektywnego PR wśród znajomych, gości i kontrahentów. Proponujemy fotoreportaż na takich wydarzeniach jak:

imprezy firmowe;

spotkania biznesowe;

koncerty i imprezy masowe;

imprezy sportowe;

wyjazdy integracyjne.

inwestycje;

konferencje;

bankiety.

 

W Presilo do każdego zlecenia podchodzimy solidnie i profesjonalnie. Realizując zlecenie staramy się dzialać kreatywnie, niesztampowo, wykonywać fotografie, które nie będą banalne, a oko ogladających nacieszą autentyczną jakością. Proponujemy całościową obsługę w zakresie wykonania zdjęć, zarówno w niewielkich jak i bardziej rozbudowanych formach. Gdyby zaistniała taka potrzeba, jesteśmy w stanie odpowiednio doświetlić profesjonalnym sprzetem fotograficznym (lampy, softboxy, tła itp) plany w plenerze czy nawet większe pomieszczenia, w którym odbędzie sie spotkanie, konferencja, event, i swobodnie realizować zlecenie fotoreportażu.

 

Wycena dokonywana jest indywidualnie - w zależności od specyfiki zlecenia i zakresu prac.