Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Oferujemy usługę montażu graik i zdjęć (zaawansowana edycja zdjęć, fotomontaż, kolaż).

W Presilo tworzymy różnego rodzaju grafiki poprzez łączenie zdjęć w jeden projekt graficzny. Obejmuje to fotomontaż, jak również tworzenie i umieszczanie napisów, rastrowych i wektorowych elementów graficznych takich jak ornamenty czy znaki wodne i in. 

Współczesne oprogramowanie graficzne to narzędzia, które pozwalaja ingerować w każde zdjęcie prawie na każdym poziomie obróbki. Istnieje jednakże kilka istotnych uwarunkowań. Fotografie powinny być "surówką" (zdjęciami prosto z aparatu), możliwie wysokiej jakości, dobrze także, aby posiadały kontraste tło dla wyodrębnienia krawędzi przedmiotów, produktów, itp. W przypadku packshota zwykle to co chcemy pokazać jest szparowane czyli "wycinane" z całości fotografii, także edytowane poprzez kalibrację tonacji, kontrastu, kolorystyki itd., na końcu umiejscawiane w nowej grafice. O kolorystyce tła może zdecydować klient, choć z reguły najlepiej wygląda białe.

Szersze działanie z obrazami istnieje w przypadku łączenia fotografii w różnorodny sposób klasyczną metodą kolażu czy fotomontażu. Dzisiejsze edytory dają nowe możliwości tzw. pracy na warstwach. W przypadku tej technologii można poszczególne zdjęcia nakładać na siebie z nadanym im kształtem, stopniować transparentność poszczególnych warstw, zadawać im różnego rodzaju funkcje mieszania itp.

W praktyce przekłada się to na możliwość tworzenia różnego rodzaju ciekawych, indywidualnych grafik. W ten sposób można zaprojektować zarówno tablo szkolne, tablice z drzewem genalogicznym, tworzyć niestandardowe fantazyjne portrety dzieci, jak i generować ważne z punku widzenia klientów złożone grafiki produktowe, obrazujące procesy technologiczne.

Proponujemy przygotowanie tego typu grafik oraz ich przygotowanie do druku. W przypadku tej propozycji czoła stawiamy nawet najbardziej wymagającym zleceniom w czym dzielnie nas wspiera wszechstronne oprogramowanie produktów Adobe i Corel.

Wycena dokonywana jest indywidualnie - w zależności od specyfiki zlecenia i zakresu prac.