Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Jubileuszowe wydawnictwo prezentujące rys historyczny i dokonania Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą w okresie jego 10-lecia istnienia.

Osób, które żyjąc w nadwarciańskim mieście, kochają swoją "małą ojczynę" i starają się w aktywny sposób kultywować, również promować dzieje jak i miejscowe dziedzictwo kulturowe.

Książka jest formą podsumowania wspomnianego okresu, ale także żywym przyczynkiem do własnego szerszego zainteresowania się "przestrzenią" społeczną, w której żyje każdy z nas. Inspiruje i zaprasza. Prezentowana publikacja realizowana była w ramach selfpublishingu, otrzymała także właściwy numer ISBN.

Publikacja wydrukowana w formacie B5, ma 50 stron, zawiera ciekawe fotografie.

W Presilo możemy realizować druk książki w dowolnej ilości (już od 1 szt.!) i ponawiać dodruki, jeśli zaistnieje tylko taka potrzeba. Autor który publikuje własnym sumptem ponosi tylko te koszty druku, które są uzasadnione, nie musi drukowac nic ponadto co sam sprzeda bądź rozdysponuje inaczej. W przypadku druku własnej ksiażki warto o tym pomyśleć...