Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Presilo to zadowolony klient. Dbamy o własciwe relacje z naszymi klientami - wierzymy, że zawsze liczy sie człowiek... Dbamy o przyjazną atmosferę, traktując każdego klienta z należytym szacunkiem, a każde zlecenie wykonujemy z dużą starannością. 

Presilo to kompleksowa usługa. Zróżnicowanie działalności Presilo pozwala nam na zaoferowanie kompleksowej usługi zwiazanej z przygotowaniem materiałow do druku i samego druku. Możemy w pierwszej kolejności przygotować pakiet materiałów do wykonania projektu - fotografie, grafiki, szablony, następnie samodzielnie opracować nawet złożone projekty - skład publikacji, zaś na koniec wykonac druk i poddać go obróbce introligatorskiej.  

Presilo to druk cyfrowy - niskie nakłady, presonalizacja i niskie koszt. Specyfika druku cyfrowego pozwala nam na szybki druk niskich nakładów oraz aktualizację i dodruk prac z poprawioną, zmienioną treścią. Mimo, że druk cyfrowy to produkt indywidualny, oferujemy konkurencyjne, atrakcyjne ceny. 

Presilo to wysoka jakość. Wciąż się rozwijamy i idąc z duchem czasu, wprowadzamy najnowsze technologie oraz poszerzamy park maszynowy, tak aby zapewnić klientom najwyższą jakość z zachowaniem atrakcyjnych cen.