Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Projekty – identyfikacja wizualna

O tym, jak ważnym elementem prowadzenia jakichkolwiek działań w przestrzeni publicznej jest marka (brand), nie trzeba przekonywać. Siłę marek widać na przykladzie różnych poteg, choćby takich jak Apple, które funkcjonuje z logotypem w postaci nadgryzionego jabłka. To nie tylko firma rozpoznawalna na całym świecie, ale to prawdziwy trendsetter, marka kultowa, intensywnie kreująca się na pewien styl życia, nowoczesność, prestiż itp.

Czytaj więcej...

Projektowanie do druku

Wiedza z zakresu DTP to duża dawka informacji technologicznych w temacie praktycznej obsługi oprogramowania graficznego i przygotowania różnych, prostych i złożonych projektów.

Przygotowując projekt lub fotografię do druku, trzeba wpierw użyć progrmów, dzięki którym grafik wykona szereg zabiegów na wektorach, wyretuszuje zdjęcia, zastosuje różne działania i akcje, wszystko po to, aby produkt finalny był na odpowiednim poziomie.

Czytaj więcej...

Po co komu strona www?

Pytanie z tych, na które każdy z nas zna odpowiedź.

Aby zaistnieć z własną ofertą, tam gdzie chcesz. Bez względu na charakter własnej działalności, prawie każdy potrzebuje dzisiaj strony internetowej. Innym zagadnieniem jest kwestia, jaka ta strona powinna być... To już należy pozostawić specjalistom. Proponujemy wykonanie stron www, w oparciu o pomysł klienta, i nasze rozwiązania, które bedą optymalne dla zamawiającego.

Czytaj więcej...