Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

W Presilo oferujemy przygotowanie projektu formularza interaktywnego.

W ramach opracowania dokumentu proponujemy projekt zawierający wszelkie rozwiazania i funkcjonalności ustalone z klientem. 

Formularze interaktywne to coraz cześciej spotykane, a dzięki swej uniwersalności wręcz idealne rozwiązanie wykorzystywane w procesach obsługi klienta. To nic innego jak aplikacje komputerowe umożliwiające sprawne i prawidłowe wypełnianie druków i ich wysyłanie za pośrednictwem sieci internetowej. Formularze interaktywne można także drukować i dostarczać osobiście.

Interaktywne formularze PDF to dokumenty które posiadają interaktywne pola. Do ich uzupelnienia niezbędny jest jednen z darmowych edytorów PDF, np. Adobe Reader w wersji 9.0.0 lub wyższej. Bez takiego oprogramowania nie jest możliwym otworzenie plików PDF i ich edycja, jak i zapis zmian.

Nie da się ukryć, że różnego rodzaju kalkulacje na formularzu interaktywnym są znacznie łatwiejsze, niż w przypadku korzystania z tradycyjnego papierowego druku, w którym wszystkie operacje wykonuje się zwykle kilkutrotnie i samodzielnie. W formularzach interaktywnych wszystkie pola obligatoryjne zwykle są także odpowiednio zaznaczone, ponadto przy wielu rubrykach wyświetlane są wskazówki, dzięki którym osoba wypełniająca formularz wie co powinna w nie wpisać. Ciekawym rozwiązaniem jest popularna funkcja autouzupełniania. Jeżeli daną informację należy wpisać w kilku rubrykach, wystarczy, że podamy ją w jednym z pól, a we wszystkich pozostałych zostanie wyświetlona automatycznie.  

Potrzebujesz dokumentu, którym łatwo i estetycznie można zrobić zgłoszenie do konkursu, loterii, może sprawnego formularza umowy, wypełnianego od ręki? Jeśli tak, odpowiedzią na Twoje potrzeby jest formularz interaktywny.

Wszelkie zapytania dotyczące projektu rozpatrujemy indywidualnie.