Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

W Presilo proponujemy stałą opiekę nad zawartością działającej strony www, zarówno co do treści merytorycznych, jak i grafik oraz fotografii.

 

Administracja stroną, czyli newsy i promocje

Gotowa strona www, zainstalowana na serwerza i udostepniona do przeglądania w sieci, powinna aktywnie funkcjonować. Zasada jest prosta – im więcej sie dzieje na www, tym częściej jest ono odwiedzane, a w konsekwencji tym efektywniej pracuje dla właściciela. Strona organizacji, firmy, danej instytucji zawsze winna być możliwie aktualna. Informacje o działaności, różnego rodzaju aktualności, newsy czy promocje bedą skutecznie wspierać zainteresowanie treścią, poprawia także w istotny sposób jej pozycjonowanie.

W Presilo proponujemy usługę zw. z ogólnie rozumianym aktualizowaniem zawartości witryny – wprowadzaniem do serwisu nowych treści, grafik i galerii, oczywiście zgodnie z ustaleniami z klientem. Wiemy z doświadczenia, że bieżące banery promocyjne, informacje targowe, itp. - wszystko to przynosi wymierne efekty.

 

Nowe funkcjonalności na stronie

Zdarza się, że klient obserwujacy rynek, rozwiązania stosowane w internecie przez konkurencję, szuka funkcjonalności, które poprawiłyby efektywność działania własnego www. Czasami potrzebny jest nowy formularz zapytań, ciekawa galeria, znów innym razem atrakcyjna prezentacja promowanych produktów.

W Presilo oferujemy wsparcie w tym zakresie. Dzięki możliwościom języka html, stylom kaskadowym, skryptom java i ajax, jestesmy w stanie rozbudować www o nowe komponenty, które podniosą parametry odbioru treści, uestetycznią i unowocześnią wizualnie witrynę, korzystnie wpłyną na jej pozycjonowanie.

 

Wycena odnośnie administrowania konkretna stroną dokonywana jest indywidualnie, na podstawie pracy własnej Presilo i ogółu materiałów, ilości treści, zdjęć, grafik, złożoności i wielkości działań. W przypadku stałego zlecenia istnieje możliwość ustalenia stałej opłaty abonamentowej.