Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Druk na papierze fotograficznym to jedna z popularniejszych form druków. Dzieki technologii wysokiej jakości druku pigmentowego i solwentowego w szybki sposób można wykonać efektowne zdjęcie lub grafikę w większym formacie.

 

Druk solwentowy i pigmentowy. Druk od 1 sztuki.

Solwentowy druk jest dużo tańszy od druku pigmentowego, co istotne, w zdecydowanej wiekszości jego jakość zaspakaja oczekiwania klientów. warto jednak podkreslić, że druk pigmentowy, mimo, że droższy w wykonaniu - to jakość jest z najwyższej półki – lepsze szczegóły odwzorowania, czernie, zakres tonalny kolorów, trwałość wydruków - w znaczacy sposób różnią się od tych, wykonanych innymi metodami druku.

 

Format: Druk solwentowy w maksymalnym formacie 160 cm szerokości; Druk pigmentowy w maksymalnym formacie do 70 cm szerokości.
Medium: Papier błysk i mat w różnych gramaturach;
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor; (1/0) Jednostronny Czarny;
Termin: Standard - 3 dni; Expres – 24h;

 

Możemy wykonać fotografie do wydruku fotograficznego...

Możemy wykonać usługę fotgraficzną i przygotwać zdjęcia do druku. W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ale możesz wykonać je sam sam i wysłać nam do druku! Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.