Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Oferujemy wykonanie ciekawych, oryginalnych projektów pod druk wielkoformatowy - solwentowy, pigmentowy, lateksowy i inn. 

 

Projektujemy bannery, rollupy, plakaty w dużych formatach, tapety, grafiki do laminowania i nadruku szkła i inn. Proponujemy całościową obsługę w zakresie poprawnego przygotowania projektów zgodnie z wytycznymi klienta, zarówno w niewielkich jak i bardziej rozbudowanych formach.

 

Znane wszystkim bannery, rollupy, plakaty wymagają dopracowamych projektów. W przypadku projektów pod druk wielkoformatowy niezmiernie ważną kwestią jest odpowiednia rozdzielczość użytych rastrowych obrazów, jak również właściwe operowanie na obiektach wektorowych. Większość osób obserwując produkty reklamowe zna problem popularnej "pikselozy", czyli porozciąganych grafik na wielu banerach, które nie spełniaja podstawowych norm estetycznych (po prostu wygladaja źle!). Takie produkty to prawdziwa antyreklama – źle świadczą zarówno o producencie, jak i samym właścicielu.

 

W Presilo zwracamy uwagę, aby projekty były profesjonalnie przygotowane (rozdzielczość, wektory, kolorystyka) i estetyczne, a klient długi czas cieszył się efektywną reklamą z dobrze opracowanego przekazu. Wiemy, że klient, który jest zadowolony z produktu wraca z kolejnymi zamówieniami. Zależy nam na tym, aby realizowane projekty miały niepowtarzalny charakter, który będzie wyróżniał dane zlecenie na tle innych.

 

W przypadku, gdy dla całości projektu pod druk potrzebne są elementy wektorowe (np. logo) lub odpowiednie zdjęcia, oferujemy profesjonalne wykonanie projektów wektorowych, jak również fotografii (np. zdjęcia osob, firmy, produktów, itp.). Istnieje także możliwośc skorzystania z oferty platform stockowych typu fotolia, depositphotos i in.

 

Wycena dokonywana jest indywidualnie, na podstawie pracy własnej Presilo i ogółu materiałów, ilości treści, zdjęć, grafik, złożoności i wielkości projektu.