Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Oferujemy wykonanie ciekawych, oryginalnych projektów pod druk cyfrowy i offsetowy.

 

Projektujemy katalogi, broszury, prospekty, ulotki, wizytówki, zaproszenia, kalendarze i wszelkie inne druki reklamowe oraz akcydensy. Proponujemy całościową obsługę w zakresie poprawnego przygotowania projektów zgodnie z wytycznymi klienta, zarówno w niewielkich jak i bardziej rozbudowanych formach.

 

Reklama rządzi się swoimi prawami, a kto te prawa zna i rozumie w kwestii odpowiedniego przygotowania materiałów promocyjnych, ten wygrywa na rynku. Istotny jest dobrze opracowany przekaz i atrakcyjna szata graficzna (odpowiednia typografia, kolory, dynamika obrazu, itp.). Cechy, które nie tylko wyróżnią spośród tysiąca innych daną ulotkę, plakat, katalog na rynku, ale przekonają docelowego klienta do oferowanego produktu.

W przypadku grafika czy projektanta konieczna jest zarówno kreatywność artystyczna, ale również (chyba nawet bardziej!) wiedza i świadomość skutecznej komunikacji na rynku różnych branż. Wiadomo, ze różnie z tym bywa.

 

W Presilo zwracamy uwagę, aby projekty były profesjonalnie przygotowane (odpowiednie parametry dla druku, właściwa typografia, dobrze dobrana kolorystyka) i naprawdę atrakcyjne, tak aby klient długi czas cieszył się efektywną reklamą z dobrze opracowanego przekazu. Wiemy, że klient, który jest zadowolony z produktu wraca z kolejnymi zamówieniami. Zależy nam na tym, aby realizowane projekty miały niepowtarzalny charakter, który będzie wyróżniał dane zlecenie na tle innych.

 

W przypadku, gdy dla całości projektu pod druk potrzebne są elementy wektorowe (np. logo) lub odpowiednie zdjęcia, oferujemy profesjonalne wykonanie projektów wektorowych, jak również fotografii (np. zdjęcia osób, firmy, produktów, itp.). Istnieje także możliwośc skorzystania z oferty platform stockowych typu fotolia, depositphotos i in.

 

Wycena dokonywana jest indywidualnie, na podstawie pracy własnej Presilo i ogółu materiałów, ilości treści, zdjęć, grafik, złożoności i wielkości projektu.