Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Oferujemy usługę retuszu i cyfrowej obróki graficznej zdjęć.

 

Retusz w praktyce oznacza naniesienie zmiany w konkretnej fotografii, jej poprawienie poprzez odpowiednie użycie edytorów graficznych. Zdarza sie, że niektórzy pod terminem retusz rozumieją szerszą stylizację fotografii np. na dawną, czarno-białą. Termin ten jest zamiennie stosowany z obróbką graficzną zdjęć.

 

Edycja graficzna zdjecia to elementarny etap postrodukcji fotograficznej, w chwili obecnej już konieczność. Często okazuje się, że dobrze wykonany retusz nie tylko ratuje zdjęcie, ale wydobywa urok kadru. Praktyka pokazuje, że obróbką graficzna to najczęściej edycja zdjęć w kierunku właściwej temperatury fotografii i odwzorowania naturalnych barw, czasami ich komercyjnego "podkręcienia" w kierunku pop, również wydobywania szczegółów i poprawy ich czytelności poprzez poszerzanie zakresu rozdzielczości... Retusz to przede wszystkim praca na detalu — poprawianie cery, usuwanie przebawień, likwidacja zmarszczek itp.

Do zadania podchodzimy w sposób kreatywny, staramy się, aby retuszowane zdjęcia były atrakcyjne i wysokiej jakości. Retusz ma swoje znaczenie w działalności komercyjnej... właściwa edycja zdjęć jest istotna, gdy dana fotografia potrzebna jest na plakat, okładkę płyty, czy ważną aukcję internetową.

 

Proponujemy całościową obsługę w zakresie wykonania edycji graficznej zdjęć. Oferta obejmuje korekcję oraz, jeśli to potrzebne, przygotowanie zdjęć do druku. W przypadku tej propozycji czoła stawiamy nawet najbardziej wymagającym zleceniom, w czym dzielnie nas wspiera wszechstronne oprogramowanie produktów Adobe i Corel.

 

Powierzone nam zdjęcia możemy całkowicie odmienić. Jeśli nam zaufasz, zobaczysz, że dużą część zdjęć można z dobrym skutkiem odzyskać lub obrobić na nowo.

 

Wycena dokonywana jest indywidualnie - w zależności od specyfiki zlecenia i zakresu prac.