Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

W Presilo oferujemy przygotowanie prezentacji multimedialnej i infografik.

W ramach opracowania dokumentu proponujemy projekty zawierające wszelkie rozwiązania i funkcjonalności ustalone z klientem. 

Prezentacje są sprawdzonym sposobem przekazywania istotnych informacji danej grupie odbiorców. W istocie jest to jeden z bardziej efektywnych instrumentów marketingowych, który skutecznie działa tam, gdzie potrzebna jest promocja, informacja bez względu na to czy dotyczy firmy, produktów, usług, różnych działań społecznych i kulturalnych itp. Idealnie sprawdzają się na konferencjach, spotkaniach, szkoleniach, targach itp. Prezentacje tak są przygotowywane, aby tworzyły jedną spójną całość, mimo, że da się wyodrebnić osobne bloki tematyczne. W ramach tworzonych prezentacji multimedialnych wykorzystujemy różne rozwiązania, które są wypadkową grafik i zdjęć, animacji 2D lub 3D, filmów, muzyki, elementów dźwiekowych itp. Elementy socjotechniki i atrakcyjna forma prezentacji powodują, że prezentowany materiał jest łatwo przyswajany przez odbiorców.

Infografiki są obecnie nieodłącznym elementem atrakcyjnego przekazu treści. Jet to jedna z form SEO i tzw. marketingu treści. Infografiki to nic innego jak ilustracje, formy graficzne wykorzystujące wykresy, mapki, diagramy. To w istocie graficzna reprezentacja danych, informacji oraz wiedzy, która w sposób szybki i klarowny ma przekazać czasami dość złożone informacje. W swoim charakterze infografiki to forma objaśniające, ponieważ skupiają się głównie na obrazkowym komunikacie i opisie informacji.

Potrzebujesz instrumentu, ktorym w prosty i jasny sposób przedstawisz ważne zagadnienia... Jesli tak odpowiedzią na Twoje potrzeby są prezentacje multimedialne i infografiki. Komunikaty, które tworzą przekaz.

Wszelkie zapytania dotyczące projektu rozpatrujemy indywidualnie.