Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

 

Wykonujemy je od 50 egzemplarzy w formacie 85x55mm. Awers jest powierzchnią przeznaczona na reklamę, na rewersie znajduje się kalendarium roczne. Wydruk w jakosci fotograficznej z możliwością obustronnego pokrcia folią. Zaokrąglone narożniki.

Format: (85x55)
Papier: Kreda błysk 350g; Kreda mat 350g; Karton graficzny 350g
Zadruk: (4/4) Dwustronny Kolor
Uszlachetnianie: Brak; Foliowanie dwustronne błysk
Termin: Standard - 2 dni; Expres - 1 dzień

  • 01
  • DSC_2036
  • DSC_2045
  • DSC_2048
  • DSC_2049
 

Możemy wykonać projekt...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a  otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.