Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Kim jesteśmy!

Presilo Studio to cyfrowa drukarnia z Koła, założona w 2012r. na bazie kapitału własnego. Koncepcja powołania do życia drukarni cyfrowej to wypadkowa zainteresowań fotograficznych właścicieli i potrzeb marketingowych firmy-matki Andre Abrasive Articles. Ważna przesłanką w kwestii utworzenia Presilo jest także próba dywersyfikacji działalności rynkowej właścicieli.

Presilo to studio dtp, fotograficzne i drukarnia zorientowana na zamówienia o niskim i średnim nakładzie. Firma od początku swej działalności stawia na wysoką jakość druku (nowoczesne urządzenia cyfrowe Canon i Epson) oraz krótki czas realizacji zamówienia (nawet w 24h). Presilo posiada własną introligatornię, która w zakresie niskich i średnich nakładów pozwala na samodzielne wykonanie standardowych i niestandardowych, bardzo różnych produktów drukarskich.

Czytaj więcej...

Dlaczego my?

Presilo to zadowolony klient. Dbamy o własciwe relacje z naszymi klientami - wierzymy, że zawsze liczy sie człowiek... Dbamy o przyjazną atmosferę, traktując każdego klienta z należytym szacunkiem, a każde zlecenie wykonujemy z dużą starannością. 

Presilo to kompleksowa usługa. Zróżnicowanie działalności Presilo pozwala nam na zaoferowanie kompleksowej usługi zwiazanej z przygotowaniem materiałow do druku i samego druku. Możemy w pierwszej kolejności przygotować pakiet materiałów do wykonania projektu - fotografie, grafiki, szablony, następnie samodzielnie opracować nawet złożone projekty - skład publikacji, zaś na koniec wykonac druk i poddać go obróbce introligatorskiej.  

Czytaj więcej...