Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Instalacja i wdrożenie nowej strony www

Zatwierdzony, sprawdzony projekt strony www, aby mógł pojawić się w internecie, musi zostać zainstalowany na odpowiednim serwerze i udostępniony poprzez właściwą domenę. W Presilo oferujemy usługę instalacji strony www, składającą się z konfiguracji konta hostingowego (serwera), właściwej instalacji plików na serwerze, parkowania i konfiguracji adresów dns wybranej przez klienta domeny. Oferujemy także usługę migracji domeny z jednego serwera na drugi.

 

Instalacja i wdrożenie nowych rozszerzeń, modułów i komponentów

Przygotowany nowy komponent lub rozszerzenie dla strony www, aby zaczęło spełniać zakładaną funkcję, musi zostać poprawnie zainstalowane i własciwie skonfigurowane. Wiekszość bedzie także wymagac edycji jesli chodzi o layout i stronę graficzną. W Presilo oferujemy usługę instalacji nowego rozszerzenia, komponentu, jego konfigurację na stronie www klienta.

 

Bezpieczeństwo stron

Dzisiejsze funkcjonowanie internetu pokazuje jakim poważnym problemem sa wirusy i co za tym idzie, infekowanie stron www. Zawirusowane strony nie tylko powodują ogólny bałagan w przekazie, źle funkcjonują, ale stanowią duże zagrożenie dla użytkowników sieci. Warto przy tym wspomnieć, że zainfekowane strony najcześciej są wyłączane przez administrację hostingu, i w praktyce przestają istnieć w internecie.

Wobec takiego stanu rzeczy koniecznością są działania celem zabezpieczenia stron www.

W Presilo proponujemy usługę wparcia dla bezpieczeństwa strony www. Dokokonuje się tego poprzez monitoring działania strony i właściwą jej optymalizację, jak również instalację i poprawne uruchomienie różnego rodzaju aplikacji zabezpieczeń. Bardzo ważną sprawą jest częste tworzenie kopii zapasowych witryny. W przypadku stron opartych o system cms warto pamietać, że koniecznościa są także zwykle co 2 lata migracje stron do wyższych stabilnych wersji, nowoczesnych i bardziej bezpiecznych.

Warto podkreslić, że wszystkie te działania służą poprawie bezpieczeństwa danych na stronie i jej fukcjonowaniu, aczkolwiek nie dają 100% gwarancji blokady działań hackerskich. Nie zmienia to faktu, mając na uwadze prawidłową działalność strony, że o bezpieczeństwo należy zadbać.

 

Wycena odnośnie dokonywana jest indywidualnie w zależności od zakresu działań.