Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Pomysł na ciekawą, dyskretną reklamę. Wykonujemy je w nakładzie już od 20 egzemplarzy, w formie klejonych lub spiralowanych piramidek z dołączonym kalendarium. Dostępne są w wersji pionowej i poziomej. Oferujemy również terminarze, których kalendarium podzielone jest na 52 tygodnie, z miejscem do umieszczenia własnych adnotacji.

 

Format: (190x135) Poziomy Klejony; (190x135) Poziomy Spiralowany; (135x190) Pionowy Klejony; (135x190) Pionowy Spiralowany
Spirala: Czarna; Srebrna; Biała; Czerwona; Niebieska; Zielona; Żółta
Termin: Standard kalendarz - 7 dni; Expres kalendarz - 3 dni

  • DSC_1889
  • DSC_2328
  • DSC_2347
  • DSC_2358
  • kb02

Możemy wykonać projekt...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a  otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.