Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Kalendarze spiralowane, tzn. poszczególne segmenty (główka, plecki górne, środkowe i dolne) łączone są spiralami, na których zawieszone są trzy oddzielne miesięczne kalendaria. Oferujemy pełnokolorowy fotograficzny zadruk główki (zabezpieczony folią) i plecków. Standardowe kalendaria na papierze offsetowym. Proponujemy trzy rozwiązania różniące się wykonaniem główki:

ECONOMIC - płaska główka drukowana na kartonie graficznym,
STANDARD - główka kaszerowana na tekturze,
PREMIUM - główka kaszerowana na tekturze z pianką (efekt wypukłości).
Gotowy kalendarz pakujemy w foliową kopertę. Zamówienia realizujemy już od 1 egzemplarza, co oznacza, że kalendarz może być ciekawym pomysłem na upominek dla odbiorcy indywidualnego. Większe nakłady dla firm i instytucji.

Format: 320x830
Rodzaj główki: Standard - z główką pogrubioną; Premium - z główką wypukłą; Ekonomiczny - z płaska główką
Spirala: Czarna; Srebrna; Biała; Czerwona; Niebieska; Zielona; Żółta
Termin: Standard kalendarz - 7 dni; Expres kalendarz - 3 dni

  • DSC_2195
  • DSC_2201
  • DSC_2202
  • DSC_2208
  • DSC_2236
 

Możemy wykonać projekt...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w innym formacie czy na innym podłożu. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a  otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku. W pliku PDF jest zamieszczony szczegółowy rysunek i opis przygotowania projektu.