Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

W Presilo oferujemy produkty w postaci roll-upów i x-upów (x-bannerów). Dzieki drukowi na maszynach zaawansowanych technologicznie roll-upy i x-upy są drukowane w odpowiedniej kolorystyce, trwałe i bardzo ekonomiczne, jesli chodzi o koszty. Jest to popularne, mobilne medium reklamowe, można je spotkać w wiekszosci instytucji, podczas konferencji i targów. 

 

 

Roll-up’a stanowi wymienny wkład, który mocowany jest w mechanizmie kasety. 

X-up (x-banner) to lekki i stosunkowo tani stojak reklamowy, gdzie wydruk rozpięty jest na tzw. “pajączku” - systemie wykonanym z wytrzymałego włókna węglowego.

Druk solwentowy. Ilość dowolna. Wykorzystując cyfrową technologię druku możemy zrealizować każde zlecenie - od kilku do kilkudziesieciu sztuk w krótkim czasie.

 

Format: roll-up: 82x200cm, 100x200cm oraz 120x200cm; x-up: 80x180cm;
Medium: banner; blockout;
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor;
Termin: Standard - 3 dni; Expres - 24h

 

Możemy zaprojektować Twój baner...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją. W ofercie posiadamy również wykonanie materiałów do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Prosimy o projekty wykonane w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy druk. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.