Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

W Presilo oferujemy przygotowanie projektu logo (logotypu). W ramach opracowania proponujemy projekt zawierający szczegółową budowę znaku, wymiary i proporcje, kolorystykę, jak również różne jego wersje (np. monochromatyczne) i odmiany.

Obecnie dana firma, konkretne działanie społeczne czy organizacja nie zaistnieją efektywnie bez przekazu z logo. Znak graficzny w istotny, niepodważalny sposób to ułatwia. Logotyp (gr. λόγος logos - słowo, myśl + τύπος typos - odcisk, obraz) to nic innego jak grafika, będąca interpretacją brzmienia nazwy i jednoznacznie identyfikująca np. markę, firmę, organizację, produkt, usługę, przedsięwzięcie, imprezę oraz każdy inny rodzaj aktywności gospodarczej lub społecznej. Elementarnym zadaniem logotypu jest odróżnienie usług i produktów danego podmiotu od konkurencji. Logo są często rejestrowane jako znaki towarowe.Logotyp może być zbudowany na bazie samego symbolu graficznego (godła), symbolu i nazwy lub samej nazwy (niekiedy może zawierać inne elementy, np. slogan).  

 

W Presilo oferujemy opracowanie księgi znaku. Profesjonale opracowanie logotypu, w całym zakresie jego stosowania, z reguły znajduje zastosowanie w ramach tzw. księgi znaku.  Takie zbiorcze opracowanie ma na celu tworzenie pozytywnych wyobrażeń o danej firmie bądź jej produkcie i utrwalenie ich w opinii odbiorców i na obszarze aktywności danego podmiotu.

Często dla jak najlepszego przekazu oprócz standardowego opisu znaku całość opracowania w księdze znaku obejmuje standaryzację dalszych parametrów identyfikacji wizualnej. Wspomniane parametry dotyczą zasad stosowania logo w różnych miejscach i technologiach. Takie reguły obejmują współegzystencję logo (logotypu) z innymi elementami identyfikacji wizualnej począwszy od wizytówek, poprzez druki reklamowe i oklejone auta aż po cały pakiet oznakowań outdoorowych... Księga znaku, prócz wskazanych standaryzacji, zawiera zwykle także niedopuszczalne zastosowania znaku i innych elementów. Księgi znaku przyjmują postać wersji tradycyjnej, jak i elektronicznej.   

W Presilo oferujemy przygotowanie projektu wszelkich elementów, w których znajdzie zastosowanie dany logo. Możemy zaprojektować wizytówki, teczki ofertowe, papier firmowy, certyfikaty i dyplomy, wszelkie druki reklamowe, itp.

Wszelkie zapytania dotyczące projektów rozpatrujemy indywidualnie.