Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :: (63) 262 63 42

Druk na płótnie canvas to jedna z popularnych metod dekoracji wnetrz. Dzieki technologii canvas w tani i szybki sposób można powiesić na ścianie reprodukcję obrazu lub ukochane zdjęcie.

 

 

Druk cyfowy w maksymalnym formacie 160 cm szerokości. Druk od 1 sztuki.

 

Format: 30x40, 50x70, 70x100, 100x140 cm i in.
Medium: Płótno canvas w różnych gramaturach;
Zadruk: (4/0) Jednostronny Kolor; (1/0) Jednostronny Czarny;

Konstrukcja: Płótno naciągane jest na blejtram (drewniana ramę);
Termin: Standard - 3 dni; Expres – 24h;

 

Możemy wykonać projekt Twojego wydruku...

Możemy wykonać produkt zgodnie z Twoją propozycją, np. w nietypowym formacie. W ofercie posiadamy materiały do przygotowania projektu (fotografie, rysunki, grafika). W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ale możesz zaprojektować sam i wysłać nam do druku!

Szablony przygotowaliśmy w najbardziej popularnych plikach (PDF, CDR v11, INDD v8.1, PSD v13.0.1, AI v16.0.3). Dzięki nim można łatwiej i dokładniej przygotować właściwy projekt. Szablony są określone dla wybranego formatu. Poproś o konkretny typ i format, a otrzymasz go pocztą elektroniczną. Zapytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu pliku do druku.